O nas

Poznajmy się od kuchni!

To hasło towarzyszy nam od początku naszej działalności. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dogłębnie poznać oczekiwania naszych Klientów. Dzięki tej zasadzie, nieprzerwanie od 2012 roku, sukcesywnie stawiamy czoła wymaganiom naszych Klientów. Sprzyja to rozwojowi naszych usług i motywuje do ciągłego rozwoju.

Stały kontakt

Wiemy, jak ważne jest utrzymywanie stałego kontaktu z naszym zespołem, dlatego każdy z zainteresowanych współpracą z nami już od samego początku realizacji zamówienia otrzymuje możliwość ciągłego kontaktowania się z monterami PSM. To udogodnienie pozwala uniknąć pomyłek podczas przygotowywania pomieszczenia do montażu mebli. Zawsze staramy się sumiennie i odpowiedzialnie pomagać naszym Klientom w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości.

Rodzinne przedsiębiorstwo

Meble PSM to niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo. Ten atrybut bezapelacyjnie sprzyja nam w budowaniu relacji z naszymi Klientami. Indywidualna obsługa każdego Klienta ułatwia nam poznanie potrzeb i oczekiwań dotyczących naszych mebli. Dzięki temu mamy możliwość stałego podnoszenia jakości naszych usług oraz zaplanować każdy nowy projekt z dbałością o szczegóły. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo w domu, dlatego do produkcji naszych mebli wykorzystujemy w pełni bezpieczne materiały.